Son ölü yaprak vuruşçusu

Yazan @FourFourTwoTr, 18 Şubat 2013 13:52 Yazdır

Real Madrid’in transfer listesinin ilk sırasında yer alan Gareth Bale, muhtemel takım arkadaşı Cristiano Ronaldo’yla şimdiden uyum sağladı gibi gözüküyor

Paylaş!
Facebook Twitter Email
Bale and Ronaldo-1712112

“Ölü Yaprak Vuruşu” denen şutlarının öncesindeki, kendine has duruşuyla fenomen haline gelen Cristiano Ronaldo‘nun en büyük hayranı belki de önümüzdeki sene onunla beraber oynayacak olan Gareth Bale.

Real Madrid‘in transfer listesinin ilk sırasında yer alan Bale, son olarak Perşembe günü UEFA Avrupa Ligi maçında Lyon karşısında attığı freekick öncesinde “Ronaldo pozu” verdi basına. Aslında Bale bu duruşuyla biraz risk aldı diyebiliriz. Çünkü Real Madrid yetkilileri “Bunun zaten orijinali bizde var” diyip transferden vazgeçebilir!

Gareth Bale bu yolda yalnız değil!

Real Madrid’in süperstarı Ronaldo’nun taklit edilen tek özelliği tabii ki freekick öncesi duruşu değil. Daha önce Türkiye’de de gündem haline gelen, Burak Yılmaz‘ın Cluj deplasmanında attığı golden sonraki Calma (Sakin) gol sevinci de gündemi epey meşgul etmişti!

burak yılmaz

Paylaş!
Facebook Twitter Email

Güzel Oyun Haber İngiltere İspanya

Related Posts

  • mert eren işleyici

    arkadaşlar topa hafif üstüne doğru ayak bileğimizle vuruyoruz.Ayak bileğimizle vurduktan hemen sonra topu ayak içimizle toptan ayırıyoruz.Bu sayede dümdüz havadan giden top bi anda yönünü değiştirerek alçalıcak.Ama arkadaşlar çok çalışmanız gerekir.Bizzat kendim denedim .2 veya 5 şutla olmuyo bu vuruş .Defalarca çalımamız gereken bi vuruş.