top of page

Erik ten Hag’ın Takıntısı: Viktor OsimhenManchester United Teknik Direktörü Erik ten Hag, kulübüne 9 basamaklı bir bonservis bedeline mal olabilecek bir forvet oyuncusunu “takıntılı” şekilde istiyor.


Gelen raporlar, Harry Kane transferindeki pazarlıkların Kırmızı Şeytanlar için yaklaşık 90 milyon €’dan açılacağını öngörüyor. Buna karşın transfer dönemlerinde kurduğu iyi bağlantılarla ünlü olan Ben Jacobs, Erik ten Hag’ın asıl istediği forvet transferinin bir başkası olduğunu öne sürüyor.


Öte yandan Manchester United, teknik direktörünün daha çok istediği bu yıldızı Harry Kane’den daha ucuza alabileceğini sanıyorsa fena halde yanılıyor.


CBS Sports'tan Ben Jacobs; Caught Offside programında, "Manchester United, Napoli'ye transfer olmadan önce kadrosuna katmaya çok yaklaştığı ancak çok fazla süre alamayacağı için bu transferden vazgeçen Victor Osimhen'e hâlâ takıntılı." dedi.


"Harry Kane ismi de kulüpte çok tartışıldı. Her şey hala İngiliz oyuncuya bağlı. Tottenham onun sözleşme uzatmasını istiyor ve bu, Antonio Conte'nin dramatik çıkışından önce Kane'in önceliğiydi.”


"Birçok kez bildirdiğim gibi, Kane'i almak yaklaşık 115 milyon €’ya mal olacak. Tabii bu Tottenham’ın transfere izin verdiği bir ihtimalde geçerli olan senaryo. Daniel Levy işleri kolaylaştırmayacak. Manchester United, 2008'de Dimitar Berbatov'u Tottenham’dan aldığında neler yaşandığını biliyor.”


"Ne Kane ne de Osimhen'i elde etmek kolay olmayacak. Bu noktada Gonçalo Ramos veya Tammy Abraham'ın transferi daha kolay ve daha ucuza bitebilir.”


Nijeryalı forvet daha önce Corriere Della Sera'ya, Premier League'de oynamanın "tüm oyuncuların tutkusu" olduğunu söylemişti.


Transfermarkt, Osimhen’e 100 milyon € değer biçiyor.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page