top of page

Gary Neville ve Roy Keane: Utanç verici bir mağlubiyet!


Manchester United'ın eski futbolcusu Gary Neville, dün akşam oynanan Manchester derbisinde, futbolcuların umursamaz davrandıklarını ve alınan mağlubiyetin utanç verici olduğunu söyledi.


Etihad Stadyumu'nda oynanan maçta Kevin De Bruyne ve Rihad Mahrez attıkları iki golle Manchester City'i galibiyete götürürken yayıncı kuruluşta görev yapan Gary Neville ve Roy Keane, United'ın performansını eleştirdi. Keane, Manchester United'da en az 5 6 futbolcunun bir daha kulüpte oynamaması gerektiğini belirtti.


Manchester City'nin harika bir performans gösterdiğini ama United'lı oyuncuların özellikle skor 3-1 olduğunda skoru değiştirmek için hiç reaksiyon göstermediğini söyleyen Neville, takımın hemen havlu attığını ve son 25 dakika sahada olmadığını açıkladı.


Roy Keane ise Manchester United için en kötü şeyin pes etmek olduğunu ve bu durumun kabul edilemeyeceğini ifade etti. Son yıllarda takımın bir gelişim gösterdiğini ama City karşısında eksikliklerin görüldüğünü söyleyen Keane, United tarihinde teslim olmanın kabul edilebilir bir durum olmadığını yineledi.


Premier Lig'de Manchester United, 12 Mart Cumartesi akşamı Tottenham ile karşılaşacak.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page