top of page

Klopp’un Yardımcısı Lijnders, Takım İçindeki Huzurun Sırrını AçıkladıJürgen Klopp’un yardımcısı Pepijn Lijnders, FourFourTwo’ya oyuncuların takım içinde kendilerini rahat hissetmelerinin nasıl sağlandığını anlattı.


FourFourTwo’ya özel açıklamalarda bulunan Lijnders, Klopp’un kapısının oyuncular için her zaman açık olduğunu ve kulüpteki iletişimin samimi ve içten olduğunu şu sözlerle ifade etti:


“Burada tıpkı bir aile gibi, birbirine güven ve bağlılıkla dolu bir ilişkimiz var. Ancak Jürgen, her oyuncunun performansını ve gelişimini yönlendirmeye yardımcı olmak için açık konuşmayı seviyor. Herkesin yeteneğini ortaya çıkarmaya yardım ediyor ve bu konuda gerçekten başarılı oluyor. Size güven veriyor!”


Taraftarların da bu samimi bağın farkında olduğunu belirten Lijnders, “Taraftarlar da takımdaki herkesin bir bütün olduğunu düşünüyor. Taraftarlar, kulüp yönetimi ve oyuncular ortak plana ve ortak tutkuya sahip.” şeklinde konuştu.


Pepijn Lijnders, Jürgen Klopp dışında kimsenin yardımcılığını yapmayacağının da altını çizdi.


Lijnders, “Yalnızca Jürgen’in yardımcılığını yapacağım. Buradaki işimiz bittikten sonra ise kendim menajerlik yapmak istiyorum. Şu an sadece önümüzdeki maçlara odaklanıyorum.” diyerek sözlerini bitirdi.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page