top of page

Laporta Messi’yi Barcelona’ya Getirmek İstiyorBarcelona Başkanı Joan Laporta, Lionel Messi'nin kulübe romantik bir dönüş yapmasını ihtimal dışı bırakmadı ancak bunun gerçekleşmesi için PSG forvetiyle ilişkilerinin düzelmesi gerektiğini söyledi.


Messi, 2021 yazında Blaugrana'nın kendisini tutmaya gücü yetmediği için Barcelona'dan ayrılıp Paris'e gitmişti ancak PSG'nin Bayern Münih karşısında aldığı son Şampiyonlar Ligi mağlubiyetinin ardından olası bir geri dönüş spekülasyonları artıyor.


Arjantinli hücum oyuncusu, Parc des Princes'te bir sezon daha oynama opsiyonuyla birlikte PSG ile iki yıllık bir anlaşma imzaladı ancak Fransız şampiyonuyla geçirdiği süreyi uzatması pek olası görünmüyor.


Joe Pomp Show'a konuşan Laporta, "Barça'nın kapıları ona (Messi'ye) açık." dedi. "O bunu biliyor. O bizim amblemimizin bir parçası.


Messi, PSG'nin oyuncusu ve ne söylediğime dikkat etmeliyim. Kulübüne ve ona saygı duymak zorundayım. Messi, kalbimizde kendisinin olduğunu biliyor. O bizim kanımızın bir parçası.”


"Messi ve FC Barcelona arasındaki bu ilişkiyi geliştirmenin bir yolunu bulmam gerekiyor. Bunu göreceğiz. Şu anda o bir PSG oyuncusu."


Lionel Messi geleceğiyle ilgili tüm konuşmaları Dünya Kupası sonrasına erteledi ancak geçtiğimiz aralık ayında Arjantin'le kupayı kazandığından beri planlarından bahsetmedi.


Laporta "Arjantin Dünya Kupasını kazandığı için harika bir dönemden geçiyor." dedi. "Arjantin'in kazanması için çabalıyorduk. Messi'nin tanınmasını ve Dünya Kupası’nı kazanmasını istiyorduk. Bunu başardığı için çok mutluyuz."

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page