top of page

Liverpool’un Büyük Hedefi BellinghamPremier League’in 9.sırasında yer alan ve son 3 maçını kazanamayan Liverpool, 2023/2024 sezonu öncesinde birkaç önemli transfer yapmaya hazırlanıyor.


Bunlardan en önemlisi ise, Borussia Dortmund’un orta sahası Jude Bellingham. Liverpool yönetimi, Bellingham transferi için önemli bir bütçe ayıracak.


Ancak Bellingham, şu anda dünyada en çok istenen oyuncuların başında geliyor. Liverpool’un bu transfer için Real Madrid, Manchester City, PSG gibi devlerle yarışması bekleniyor.


Güncel olarak Şampiyonlar Ligi’ne (ilk 4 sıraya) 10 puan uzak olan Liverpool’un katılım hakkı elde edememesi, Bellingham yarışında onları geri düşürebilir.


Yine de Sky Almanya’nın haberine göre Liverpool, İngiliz orta sahayı kadrosuna katmak için diğer rakiplerinden bir adım önde gözüküyor.


Jude Bellingham’ın Dortmund ile 2025 Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunuyor fakat Alman ekibinin 19 yaşındaki orta sahayı bir sezon daha elinde tutması çok zor gözüküyor.


Liverpool, Borussia Dortmund’un sportif direktörü Julian Ward ile bir görüşme gerçekleştirdi. Sarı siyahlı kulübün Bellingham için 100 ile 150 milyon euro arasında bir bonservis bedeli talep etmesi bekleniyor.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page