top of page

Liverpool ve Real Madrid Bellingham YarışındaLiverpool, bu yaz Jude Bellingham'a imza attırabilmek için zorlu bir rakiple karşı karşıya.


Bellingham’ın babasının bu hafta Real Madrid ile görüşmeler yaptığı şeklindeki haberler, Kırmızılar’ın bu transferi bitirme umutlarına darbe vurdu.


Liverpool, bu yaz uğruna büyük bir transfer yarışı verilmesi beklenen Borussia Dortmundlu oyuncuyu kolay bir şekilde kadroya katamayacak gibi gözüküyor.


Jürgen Klopp, takımının orta sahasındaki seçeneklerini güçlendirmeye hevesli ve Bellingham, Liverpool için bir numaralı hedef konumunda.


Buna karşın Real Madrid, önümüzdeki hafta Şampiyonlar Ligi son 16 turunun ikinci ayağında karşılaşacakları Kırmızılara karşı büyük bir hamle yapmış olabilir.


Foot Mercato’ya göre Bellingham'ın babası, Real Madrid'in uluslararası futbol direktörü Juni Calafat ile Dortmund’un salı günü Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea ile oynadığı maç öncesinde Londra’da bir araya geldi.


Bu, Real Madrid'in sezon sonunda Signal Iduna Park'a veda etmesi beklenen Bellingham'ı transfer etmek için pol pozisyonunda olduğunu gösteriyor.


Terzic, Chelsea maçından önce Bellingham'ın geleceği hakkında "Jude buraya geldiğinden beri ona ve performansına tüm saygımızla bu tür soruları yanıtlıyoruz." dedi.


"Bize transfer olmayı seçmeden önce Premier League'e katılma fırsatı vardı. Üst düzey kulüplerden yoğun ilgi görüyordu.”


"Ama o, kendisi için mükemmel bir adım olabileceğini bildiği için bize katılmayı seçti. Bence her iki şekilde de durumun bu olduğunu kanıtladık. Bize çok yardımcı oluyor. Biz de kulüp olarak ona ve kariyerini geliştirmesine yardımcı oluyoruz.”


"Ekibimizin bir parçası olduğu için gerçekten mutluyuz. 19 yaşında ve şimdiden liderlerimizden biri.”

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page