top of page

Liverpool Yıldız Orta Sahanın PeşindeLiverpool dünya çapında bir orta saha oyuncusunu Anfield'a getirmek üzere olabilir.


Jürgen Klopp, transfer döneminin başlarında Arjantinli Dünya Kupası sahibi Alexis Mac Allister'ı getirerek takımdaki yeniden yapılanmayı başlattı. O günden bu yana aralarında Khephren Thuram ve Manu Kone'nin de bulunduğu bir dizi oyuncu izlendi.


Ancak Liverpool, takıma uzun vadede güç katacak önemli bir yıldız transferi yapmak istiyor. Bu yüzden Thuram ve Kone’nin yerine başka bir oyuncu transferi hedefleniyor.


İtalyan La Gazzetta della Sport'a göre Nicolo Barella, Kırmızılar tarafından isteniyor ve şu anda orta saha oyuncusu için somut bir teklif yapılması konusunda görüşmeler yapılıyor.


Gazeteci Rudy Galetti; Barella'nın kulübü Inter Milan'ın, İtalyan yıldızı satılamaz olarak gördüğünü yazdı. Ancak iyi bir teklifle karşı karşıya kalınırsa Barella, Milano’dan ayrılabilir.


Liverpool şu anda Barella ile sözleşme imzalamak istese de mali güce sahip olmaları pek mümkün görünmüyor. Kırmızılar, Jude Bellingham transferinden büyük talepler nedeniyle çekildi. Transfer dönemi başlamadan önceki söylentilere rağmen 65 milyon €’luk Mason Mount için de teklifte bulunmadı.


Transfermarkt, Barella'nın 75 milyon € değerinde olduğunu belirtiyor.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page