top of page

Manchester United İstedi Bayern Münih AlıyorManchester United, yaz transfer döneminin ilk transfer denemesinde Bayern Münih'e yenilmiş gibi görünüyor.


Kırmızı Şeytanlar, 2022 yaz döneminin ilk transferini yapmak için haftalarca beklemek zorunda kaldıkları için bu yaz hızlı davranmak istiyordu. Erik ten Hag'ın takımında doldurması gereken çok sayıda bölge var ve bazı oyuncuların da takımdan ayrılması muhtemel.


İtalya'da Corriere dello Sport, Manchester United'ın Napoli'den Kim Min-Jae ile iki hafta kadar önce anlaşmaya vardığını; bu oyuncunun savunmada Lisandro Martinez ve Raphael Varane gibi isimlere destek sağlayacağını iddia etti.

Ancak şimdi Fabrizio Romano, Bayern'in atağa geçmeye hazırlandığı Güney Koreli'nin durumuyla ilgili bir güncelleme yayınladı.


"Bayern'in bu hafta Kim Min-Jae'ye projelerini sunduğunu ve kişisel şartlar üzerinde anlaşmaya çok yakın olduklarını anlıyoruz. Kim, Bayern'in cazibesine kapıldı ve görüşmeler hızla ilerliyor. Manchester United ilgilenmeye devam ediyor ama süreç ilerlemedi."


Bu haber, Declan Rice için Arsenal'e rakip olduğu da söylenen United’a büyük bir darbe olacak. Arsenal bu anlaşmada rakiplerinden çok daha ileride olsa da 20 kez İngiltere şampiyonu olan kulüp için yapılması gereken işler var.


Kulüp şu anda bir devralma sürecinin ortasında ve önümüzdeki haftalarda Katarlı yatırımcıların gelmesi muhtemel.


Kim Min-Jae'nin değeri Transfermarkt tarafından 50 milyon € olarak gösteriliyor.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page