top of page

Mason Greenwood’un Üzerindeki Tüm Suçlamalar DüştüManchester United forveti Mason Greenwood'a yönelik suçlamalar, tutuklanmasının üzerinden bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra polis tarafından düşürüldü.


Greenwood, 30 Ocak 2022'de bir kadına tecavüz ve ölüm tehdidi şüphesiyle tutuklandı. Greenwood, Ocak 2022’den beri takımda yer almıyor.


Ekim 2022'de tecavüze teşebbüs, fiili bedensel zarara yol açan saldırı, kontrol edici ve zorlayıcı davranışlarla suçlandı. Mahkeme tarihi Kasım 2023 olarak belirlendi.


Ancak perşembe günü, Manchester Büyükşehir Polisi, Ocak 2022'de açılan bir soruşturmayla bağlantılı olarak 21 yaşındaki oyuncuya karşı yürütülen cezai soruşturmaya Kraliyet Savcılğı tarafından bugün son verildiğini belirten bir açıklama yaptı.


Manchester United Kulübü, ikinci bir açıklamaya kadar Mason Greenwood’un antrenmana çıkmayacağını veya kadroya alınmayacağını açıkladı.


Greenwood, en son 22 Ocak 2022’de oynanan ve Manchester United’ın 1-0 kazandığı West Ham United karşılaşmasında Kırmızı Şeytanlar için forma giydi.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page