top of page

Paul Pogba henüz kararını vermedi.Manchester United'ın yıldız isimlerinden Paul Pogba'nın sözleşmesi bu yaz sona eriyor. Eski kulübü Juventus ve Real Madrid'in Pogba'ya ilgisinin olmasına rağmen Fransız futbolcu henüz kararını vermedi.


Manchester United ile sakatlığından dolayı uzun süredir maça çıkamayan Pogba, kış transfer sezonu ile birlikte kulüplerle görüşmeye başladı. Paul Pogba'nın sakatlığının devam ettiğini ve 3-4 hafta daha takımla birlikte olamayacağını söyleyen teknik direktör Rangnick, transfer sorularına cevap verdi. Rangnick, Manchester United'ın büyük bir kulüp olduğunu ve oyuncuların böyle bir kulüpte oynamak istememeleri durumunda ısrarcı olunmasına gerek olmadığını söylerken Pogba ile kısa süre önce görüştüğünü ve takıma katıldıktan sonra durumu değerlendireceklerini belirtti.


Pogba'nın çok önemli bir oyuncu olduğunu ama takımdaki diğer oyuncuların da aynı öneme sahip olduğunu belirten Rangnick, asıl görevinin takımdaki her oyuncunun gelişimini üst seviyelere taşımak olduğunu söyledi.


Bu sezon Manchester United ile 13 maça çıkan Paul Pogba, Fransa Milli Takımı kampında sakatlanmıştı. United, 2016 yılında eski oyuncusu Pogba'yı 105 milyon euro rekor transfer ücreti ile tekrar takımına katmıştı.


Manchester United, 23 Şubat'ta Şampiyonlar Ligi son 16 turu ilk maçında Atletico Madrid ile karşılaşacak.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page