top of page

Petrol Ofisi Grubu Yeni Sezonda Da Fenerbahçe Kadın Futbol Takımının YanındaTürkiye’nin enerji altyapı grubu Petrol Ofisi, 2023-2024 sezonunda da Fenerbahçe kadın futbol takımının isim ve forma göğüs sponsorluğunu sürdürüyor.


Türkiye’nin enerji altyapı grubu Petrol Ofisi’nin Türk kadın futbolunun en önemli kulüplerinden Fenerbahçe ile yaptığı isim ve forma göğüs sponsorluğu anlaşması, 2023-2024 sezonunda da devam ediyor. 27 Ağustos’ta başlayan Kadın Futbol Süper Ligi’nin yeni sezonunda da kulüp, Fenerbahçe Petrol Ofisi ismi ile sahada mücadele ediyor.


Petrol Ofisi Grubu, Fenerbahçe ile sürdürdüğü sponsorluk anlaşmasıyla ülkemizde kadın futbolunun bilinirliğinin artmasını, bu sayede yeni kadın sporcuların da yetişebileceği bir alan yaratmaya katkı sunmayı hedefliyor.


Konuyla ilgili açıklamada bulunan Petrol Ofisi Grubu CMO’su Sinan Seha Türkseven, “Kadınların sosyoekonomik hayata katılımının sınırlı olduğu toplumların ilerleyemeyeceği bilinciyle kadınların güçlenmesine katkı sunacak alanlara yönelik yatırımlar yapmaya önem veriyoruz. Özellikle kadın sporcularımızın arka arkaya elde ettiği başarılarla gururlandığımız bu dönemde, kadın futbolunun gelişiminin hem toplumsal hem sportif anlamda çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2023-2024 sezonunda da Fenerbahçe Petrol Ofisi kadın futbol takımının isim ve forma göğüs sponsoru olmaya, kadın futbolcularımızın sahadaki başarılarını desteklemeye devam ediyoruz. 2023 Kadınlar Dünya Kupası, kadın futbolunun tüm dünyada yükselişini kanıtlamışken Petrol Ofisi olarak biz de Türkiye’de bu alanda var olan farkındalığı artırmak için daha kapsamlı ve daha büyük işlere imza atmayı sürdüreceğiz.” dedi.


Fenerbahçe Kadın Futbolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş ise açıklamasında şunları söyledi: “Dünyanın en büyük spor kulüplerinden Fenerbahçemizin, Türkiye’de sektörün önde gelen firması Petrol Ofisi ile geçen sezon yapmış olduğu sponsorluk anlaşmasının bu sezon da devam etmesi bizim için çok kıymetli. Petrol Ofisi ailesine desteklerinden dolayı teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu sezon Kadın Futbol Takımımızın üçüncü sezonu. Takımımız ilk sezonunda 104 gol atmış, rekor kırmış, Play Off yarı finali oynamıştır. Geçtiğimiz sezon ise çok başarılı bir sezon geçirmiş ve final oynamıştır. Bu sene yaptığımız takviyelerle, kazandığımız deneyimlerle, yeni Teknik Direktörümüz Gökhan Bozkaya ve ekibiyle çok daha güçlü ve oturmuş bir takım olarak sezona başlıyoruz. Fenerbahçe Petrol Ofisi olarak sezonu kupayla tamamlayacağımıza dair inancımız tam. Takımımız 2023–2024 sezonunda da mücadelesiyle tüm kadınlara ve kız çocuklarına ilham olmaya ve camiamızın gururu olmaya devam edecektir. Teknik Direktörümüz Gökhan Bozkaya yönetimindeki takımımıza yürekten inanıyor; sponsorumuz, ailemizin üyesi Petrol Ofisi’nin desteğiyle sezon sonu şampiyonluklar kutlamayı diliyorum. İş birliğimiz hem kulübümüz ve camiamız hem de sponsorumuz için hayırlı uğurlu olsun.”


Petrol Ofisi hakkında 


   Petrol Ofisi Grubu, ülke geneli ve yakın coğrafyaya hava, deniz ve kara araçlarında ihtiyaç duyulan tüm yakıt çeşitlerini sağlayabilen tek grup olarak Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alıyor. 1941’den bu yana faaliyet gösteren, akaryakıt, madeni yağlar ve kimyasallar pazarının geleneksel lideri olan Petrol Ofisi Grubu, günümüzde on binlerce kişiye istihdam sağlayan, Türk mühendisliğini gururla ihraç eden dev bir enerji altyapı grubu konumunda. Attığı her adımda ülke ekonomisine sürdürülebilir değer sağlamaya odaklanan Grup, Türkiye’nin en geniş akaryakıt istasyon ağı, 8 akaryakıt terminali, 18 havaalanı ikmal ünitesi, 1 LPG terminali, 120 bin metrekareye kurulu madeni yağ üretim tesisi, yılda çeyrek milyon uçağa yakıt ikmali, 1 milyon metreküplük deniz yakıtı depolama kapasitesi ile sektöre liderlik ediyor; 5 kıtada 37 ülkeye madeni yağ ihracatı gerçekleştiriyor. Teknoloji odaklı yenilikçi ekosistem girişimleriyle finansal teknoloji, elektrik tedariki, yenilenebilir enerji, e-oyun ve tüketici finansmanı gibi alanlarda fark yaratan oluşumlara imza atan Petrol Ofisi Grubu özellikle spor ve girişimcilik alanlarındaki çalışmalarıyla toplumsal katılımcılığa ve kapsayıcılığa odaklanıyor.  https://www.petrolofisi.com.tr/  0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page